Veškeré skladové položky pro průběžné pokrytí dodávek na území České republiky, Slovenska a Maďarska jsou dosažitelné v našem centrálním skladu na adrese: K Ochozi 1409, Bystřice nad Pernštejnem. Na základě dlouholetých zkušeností a projeveného zájmu ze strany našich zákazníků provádíme a zajišťujeme dopravu zboží jednak vlastními vozy a z části pomocí našich smluvních partnerů po celé ČR i v zahraničí.

Vlastní

Naše firma nabízí flexibilní, kvalitní a rychlý rozvoz nejen malých dodávek, ale též objednávek větších tonáží. Dopravu zajišťujeme vlastními dodávkovými vozy do 3,5 t. Je-li zboží skladem, jsme schopni jej dodat okamžitě po obdržení objednávky. Naše doprava se vztahuje na odběratele v ČR i v zahraničí.

Smluvní partneři

Další možností je dodání zboží prostřednictvím našich smluvních partnerů. V tomto případě jsou termíny dodání následující: do 24 hod., do 48 hod. a do 5ti dní. Pokud zákazník chce dodat zboží obratem, tj. do 24 hodin, je nutné zaslat objednávku nejpozději do 9:00 hod. ráno. Délka dodací lhůty ovlivňuje cenu dopravy (čím delší lhůta dodání, tím nižší cena). Díky těmto službám došlo k výraznému zrychlení dodávek zboží k zákazníkovi a návazně s tím k zajištění plynulého plnění zakázek.